Ako rozpoznať pravé a “silikóny”?

0

Pravdepodobne sa vám už stalo, že ste sa pri pohľade na krásny výstrih zamysleli nad tým, či sú prednosti pravé alebo silikónové. Pokiaľ sa nemôžete opýtať priamo, prinášame šesť poznávacích znakov, ktoré vám situáciu objasnia:

1. Dokonalý a pevný tvar oblúkov výstrihu: väčšina žien nemá perfektný tvar oblúkov pŕs ani v super push-up podprsenke. Ak sú prirodzené malé prsia dvihnuté v push-up podprsenke, oblúky sú malé. Ak sú prirodzene veľké prsia dvihnuté v push-up podprsenke, tak sa pri pohyboch ženy “prelievajú”. Ak sú oblúky dokonalé a prsia stále držia svoj tvar aj pri prudších pohyboch rúk, napríklad pri tanci, ide o silikóny.

2. Tvar bubliny:  Hoci je dnes už sú výber aj implantáty v prirodzenejšom tvare slzy, tak prsia pekne držia tvar aj po bokoch. Čiže ak aj v plavkách alebo v podprsenke bez push-up košíkov nesmerujú nadol a do strán, tak sú to silikóny.

3. Pravé prsia sú tukové. Ak vyzerajú viac ako pevný sval, než ako tukový vankúšik, tak sú to silikóny. A poznávacím znamením môžu byť pri implanátoch niekedy aj strie na koži, lebo pri prirodzených prsiach sa koža zväčšuje postupne s objemom tuku, pri implantátoch je zmena objemu náhla a koža nemá čas “narásť” a niekedy sa vytvoria strie.

4. Silikónové prsia popierajú gravitáciu. Aj bez podprsenky “pozerajú” dokonalo pred seba.

5. Medzi prsiami je medzera: pamätáte Tory Spelling? Len asi 5% dám má fyzickú dispozíciu na to, aby mohli byť implantáty umiestnené tak, že medzi nimi nebude medzera. Ak je medzera tak na dva prsty a prsia sú pevné, sú to silikóny.

6. Disproporcia tela: niektoré dámy uprednosnia implantáty oveľa väčšie, než by bolo prirodzené v pomere k celej postave. Pri pochybnostiach si všímajte poznávacie znamenia uvedené vyššie.

Dámy s implantátmi sú poväčšinou príliš sebavedomé :) V  zásade sa delia do dvoch skupín. Jedny sa chcú so svojimi prednosťami pochváliť a ukazujú ich v priliehavom oblečení alebo o nich aj rady hovoria. Sú však aj také, ktoré sú krásne, ale nechcú byť príliš nápadné. Stačí im, že sú spokojné sami so sebou.


Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť