8 jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť brušného tuku

0

Sama dobre viem, aké ťažké je zbaviť sa brušného tuku. Čo sa týka formovania mojej postavy, toto je partia, s ktorou mám najväčšie problémy. Preto tiež hľadám rôzne cesty, okrem každodenných brušákov, ako sa nažiadúcej masy zbaviť. Našla som účinné tipy ako s tukovými vankúšikmi na bruchu bojovať:

1. Začnite svoj deň s citrónovou šťavou. To je vraj jedna z najlepších terapií ako sa zbaviť brušného tuku. Vytlačte si trochu citrónovej šťavy do pohára teplej vody a pridajte trochu soli. Pite tento zázračný drink každé ráno, zrýchli to váš metabolizmus.

2. Bielu ryžu nahraďte hnedou ryžou (basmati), tmavým chlebom, celozrnnými obilninami, ovsom a quinoa by tiež nemala chýbať vo vašej strave.

3. Vyhnite sa sladkostiam, sladeným nápojom a potravinám príliš bohatých na olej. Konzumácia týchto potravín môže zvýšiť telesný tuk aj v rôznych iných oblastiach tela okrem bruška.

4. Pite veľa vody! Ak sa chcete zbaviť svojho brucha, pite dostatočné množstvo vody každý deň. Pitná voda v pravidelných intervaloch zvýši váš metabolizmus a odstráni toxíny z tela.

5. Jedzte surový cesnak. Ak by sa dalo, odporúča sa 2-3 strúčiky každé ráno, zapiť pohárom čistej vody a potom pohárom citrónovej vody. Táto kúra zdvojnásobí stratu hmotnosti. Avšak povedzme si úprimne, kto by to s nami v práci prežil, keby sme pôsobili ako odpudzovač pre upírov.

6. Preferujte zeleninové jedlá. Pre odstánenie brušného tuku sa odporúča, ak je to možné, maximalizovať príjem vegetariánskych jedál. Čo možné určite je :-)

7. Zameranie sa na ovocie a zeleninu je ideálne. Jedzte misku ovocia a zeleniny denne, ráno aj večer. To vám dodá veľké množstvo antioxidantov, minerálov a vitamínov.

8. Okoreňte si život. Pri varení používajte korenie ako je škorica, zázvor, čierne korenie a podobne. Tieto koreniny sú plné zdraviu prospešných prísad. Pomáhajú zlepšiť inzulínovú rezistenciu a znížiť hladinu cukru v krvi.

Na začiatok určite odporúčam prečistiť tráviaci trakt od škodlivín a toxínov. Viac sa dočítate TU.

A samozrejme, treba cvičiť!

Foto: shutterstock.com

Autor: Ivana


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť