Anti-agingová starostlivosť o pleť, akú ste ešte NEVIDELI, NECÍTILI, ba dokonca si nevedeli ani PREDSTAVIŤ

0

Inteligentné zariadenie od spoločnosti Nu Skin v službách krásy:  ageLOC Me prispôsobený systém starostlivosti o pleť.

V súčasnej dobe je bežné, že máme slobodu voľby vo všetkých oblastiach nášho života. Vďaka rôznorodým ponukám preto môžete ľahko zostať dezorientovaný alebo skončiť pri opakovanom výbere toho istého produktu, pretože ste jednoducho bezradní a neviete, čo si máte vybrať.

Nedávny prieskum preukázal, že ženy majú v kúpeľni 65 rôznych kozmetických produktov, avšak reálne používajú iba 11 denne.*Je možné, že tie zvyšné produkty vám odporučila kamarátka, príbuzná alebo predavačka, avšak v konečnom dôsledku to nebolo pre vás to pravé.

Nuskin ageloc me

Rovnako ako oblek, ktorý sadne perfektne, aj  vaša starostlivosť o pleť by mala zodpovedať vašim potrebám, vašej osobnosti a vášmu životnému štýlu.

Nuskin ageloc me

ageLOC Me je prispôsobeným riešením v starostlivosti o pleť, prvý svojho druhu. Tento prelomový anti-agingový produkt reprezentuje prichádzajúcu éru starostlivosti o pleť  –  pre vás určenú a vami prispôsobenú starostlivosť o pleť!

Obsahuje séra, denný a nočný hydratačný prípravok, ktoré spolu tvoria jeden anti-agingový systém. Okrem svojho atraktívneho vzhľadu sa ageLOC Me vyznačuje pokrokovou technológiou  Nu Skin a inteligentnou analýzou pleti. Analýza pleti predstavuje online hodnotiaci nástroj,
a zároveň vašu cestu k prispôsobenej starostlivosti o pleť, kde si vyberáte z celkového množstva 2000 rôznych produktových kombinácií na základe vašej osobnosti, stavu vašej pleti a vašich preferencií.

Nuskin ageloc me

Každému dennému a nočnému režimu zodpovedá presné dávkovanie, ktoré šetrí  čas, nie je zložité a zaznamenáva použitie produktov pre efektívnu aplikáciu a efektívne výsledky. Počiatočné štúdie ukázali, že viac ako 90 percent užívateľov vďaka ageLOC Me považuje svoju každodennú starostlivosť o pleť za pohodlnejšiu a tiež rutinu starostlivosti o pleť za ľahšie udržateľnú.

Nuskin ageloc me

Pre viac informácií kliknite na www.nuskin.com

*Zdroj: www.dailymail.co.uk
Foto: Nu Skin


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť