Cvičenie pre štíhly pás – niečo pre dámy (video)

0

Tajomstvo štíhleho pásu spočíva aj v type cvičenia, ktoré robíte. Samozrejme, iba cvičením asi užší obvod nedosiahnete, ku konečnému výsledku musíte upraviť aj svoj jedálniček, aby ste ste nechcené tuky z brucha stratili. 

Takže, ako dosiahnuť sexy štíhleho pásu? Kombom správneho cvičenia a stravy dosiahnete očakávané výsledky. Aj keď vaša prirodzená veľkosť pásu je určená predovšetkým genetikou, je možné docieliť užšieho pásu úbytkom na váhe cvičením. Dopomôcť si môžete aj strategickým výberom oblečenia.

Prebytok telesného tuku, ktorý je uložený pod kožou alebo okolo orgánov, takzvaný viscelárny tuk, je možné spaľovať správnym cvičením a zdravou výživou. Začnite preto cielene tónovať váš pás a zmenšovať bruško:

Video: youtube.com
Foto: youtube.com

Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť