Domáci liek proti ušnému mazu a ušným infekciám. Účinky sú skvelé!

0

Aj keď lekárne poskytujú mnoho liekov, ktoré vám môžu pomôcť s problémami uší, pre dosiahnutie lepších výsledkov odporúčame vyskúšať tento domáci, čisto prírodný liek.

Tento úplne prírodný liek je pripravený z bieleho octu a z čistého alkoholu. Biely ocot, ako výborné antibiotikum, je skvelý v boji proti infekciám, a to aj vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam.  A keď spojíte tieto 2 silné ingrediencie, dokážu účinne bojovať proti ušným infekciám, ušnému mazu, suchému uchu, či zmierňujú bolesti. Ak máte vážnejšie problémy, určite sa poraďte so svojim lekárom.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Toto sa stane, keď priložíte kocku ľadu v tomto bode na hlavu. Budete prekvapení!


Ako si pripraviť domáci liek proti ušnému mazu a ušným infekciám:

Ako sme už spomenuli vyššie, k príprave tohoto lieku budete potrebovať 2 ingrediencie, biely ocot a čistý alkohol, a to v pomere 50:50 (2 rovnake polovice :-)).

Nakloňte hlavu na jednu stranu a nakvapkajte si do ucha 5 ml tejto zmesi (to je cca 1 ČL). Nechajte pôsobiť asi 1 minútu a potom sa posaďte a nechajte zmes vytiecť von z ucha.

Liečba by mala byť opakovaná 2x denne.

Odporúčanie: Ak nedôjde k žiadnemu zlepšeniu po 3 dňoch liečby, mali by ste navštíviť svojho lekára.

Zdroj: Powerful home remedy against earwax and ear infections


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť