Hriešne tajomstvá, ktoré ľudia skrývajú

2

Asi každý na svete  má nejaké tajomstvo, o ktorom nevedia ani  jeho najbližší. Veď práve preto sú to tajomstvá.   Desať  ľudí sa  anonymne  priznalo so svojimi  hriešnymi tajomstvami. Sú to bežní ľudia, akých stretávame dennodenne. Pravdou je, že ak by niektoré z týchto ich tajomstiev vyšli najavo, poriadne by im to zamotalo život.

Aké veci teda ľudia skrývajú?

1. Jonatán

Svoju súčastnú partnerku milujem. Je to úžasná žena. Ale ak by ma moja ex chcela práve teraz pobozkať, okamžite by som na svoju partnerku zabudol.

2. Maxo

Tajná kreditná karta. Prečerpaná. Sľúbili sme si, že si nebudeme tajiť žiadne účty, cítim sa ako úplný pokrytec. Bohužiaľ som ešte aj nezamestnaný a nemám tú kreditku ako splácať.

3. Enigma

Akurát som začala randiť s úžasným, inteligentným, vtipným mužom. Je katolík a myslím že dosť konzervatívny. Aj jeho rodina je silno veriaca. Dlho bol panic – jednoducho to nie je chlapík “sukničkár”.

Každopádne, je pre mňa ideálny a naozaj to nechcem pokašľať.

Ale netuším, ako mu povedať, že som jednu chvíľu pracovala ako prostitútka.. toto nie je niečo, čo pred ním  môžem dlhodobo tajiť –  raz to aj tak vyjde najavo. Neviem čo mám robiť, isto to úplne zmení jeho názor na mňa.

4. Hriešnik

Keď som bol bez stálej partnerky, mal som pár rande s rôznymi ženami, žil som taký klasický život slobodného človeka bez záväzkov. Náhoda chcela, že som ostal dlhodobo randiť s dvoma ženami, ktoré sa mi páčili. Teraz mám dve milenky a ani jedna o tej druhej ani len netuší. A to sa ťahá už tretí mesiac.. Neviem si medzi nimi vybrať.. som zlý človek.

5. Tiskel

Nie je tak dobrá v sexe, ako moja ex. Tá bola divoká a ochotná vyskúšať čokoľvek. Keď niečo chcela, jednoducho to povedala – a taktiež nemala problém povedať mi, keď zrovna mala chuť na sex. Moja terajšia priateľka má v sexe k takmer všetkému postoj “nie som prostitútka takže TOTO ja robiť nebudem”. Máme teda priemerný stereotypný sex už vyše 2,5 roka. Neviem koľko to takto vydržím.

6. Notme123

Naozaj pred ním nemám tajomstvá, okrem tejto jednej veci. Absolútne neznášam jeho najlepšiu kamarátku! Ja VIEM, že je do neho zamilovaná, hoci sa tvári že o nič nejde. A on je slepý, stále to popiera. Všetci to vidia, okrem neho! A to ma ničí…

7. Boob

Pravidelne spávam s jej sestrou.

8. Uhlizubeth

Naozaj, naozaj veľmi neznášam jeho mamu. Nikdy sa mi nestalo, že by som niekoho neznášala – až pokým som nestretla ju. Budem sa s ním musieť asi rozísť, lebo neznesiem ani len predstavu, že by to mala jedného dňa byť moja svokra.

9. BX8

Jej brat sa zabil kvôli mne.

Jednu noc okolo tretej ráno zazvonil telefón, volal mojej priateľky brat a chcel s ňou hovoriť. Stávalo sa to bežne, hoci nie až takto neskoro v noci. Väčšinou som kluďas, ale asi ma zrovna zle zobudil, nakričal som na neho, že je noc a ona spí a isto s ním nechce hovoriť a položil som.

Jej brat bol závislý od drog a alkoholu. V tú noc skočil z mosta na diaľnicu a zabili ho autá.

Ako vyšlo neskôr najavo, rozišla sa s ním tesne predtým  “láska jeho života”. Moja priateľkam mi o pár týždňov povedala: “Prečo mi len nezavolal? Možno by ešte žil, keby sme sa porozprávali”.

Nikdy som nikomu nepovedal, že on v tú noc volal.

10. Nogay

Nie som čistý gay. Mám svojho priateľa naozaj rád a nepodviedol by som ho, ale veľmi mi chýba heterosexuálny vzťah.


Komentáre

2 komentáre

  1. Moja mama vždy hovorila, že tajomstvo je vtedy, keď o ňom viem iba ja. V momente, kedy sa o ňom dozvie niekto iný, hoc iba jedna ďalšia osoba, už to nie je tajomstvo. Takže teraz už to vieme. :o)

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť