Lepšie ako brušáky! Jednoduché cvičenie, ktoré roztopí brušný tuk za 2 týždne! (+video)

0

Mnoho žien sníva o pevnom a plochom brušku. Takže ak stále iba rozmýšľate nad tým, koľko asi brušákov budete potrebovať na dosiahnutie tohto cieľa, teraz si môžete v kľude vydýchnuť. 

Na to, aby ste mali krásne ploché bruško nepotrebujete mordovať svoje telo a hlavne myseľ otravnými brušákmi. Existuje jednoduché cvičenie, ktoré roztopí váš brušný tuk len za 2 týždne. (pozn. určite je to v závislosti od veľkosti, koľko toho tuku máte).

Fitness experti vraj tvrdia, že toto je najjednoduchšie cvičenie ako dosiahnuť ploché a pevné brucho. Tajomstvo tohto cvičenia je v správnom dýchaní.

Ak budete toto cvičenie robiť správne, posilníte celú centrálnu časť tela a stabilizujete chrbticu. Tým odstránite bolesti chrbta a zlepšíte držanie tela.

O aké cvičenie teda ide? Pozrite si k tomu toto video:


Mohlo by vás tiež zaujímať: Tvoj 5-minútový workout pre dokonalé brušné svaly (ukážka cviku)


Pre vysvetlenie, ako by ste toto cvičenie mali robiť:

  1. Hneď po prebudení (ideálne na prázdny žalúdok), ľahnite si na chrbát s pokrčenými nohami. Zhlboka sa nadýchnite a brucho sťahujte čo najviac to pôjde. Čím viac budete brucho vťahovať vzduch do brucha, tým účinnejšie bude toto cvičenie.
  2. Na začiatku, zadržte po nadýchnutí brucho cca 15 sekúnd a postupne môžete túto dobu predlžovať až na 60 sekúnd, pričom môžete plytko dýchať, ak je potrebné. Opakujte to 3 – 5 krát.
  3. Ak ste pripravený na ťažšiu verziu tohoto cvičenia, kľaknite si na kolená a ruky, či si rovno sadnite na stoličku alebo fitloptu.
  4. Po chvíli tréningu tohoto cvičenia budete schopný udržať stiahnutý žalúdok počas celého dňa.

Ak budete tento cvik robiť pravidelne, výsledky možno vidieť už po prvých 2 týždňoch.

Túto zaujímavú informáciu sme pre vás našli TU.

Foto: shutterstock.com

Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť