Zdravie v pohári: S týmto nápojom zabijete hneď tri muchy jednou ranou!

0

V súvislosti s blížiacim sa letom narastá počet ľudí, ktorí cielene hľadajú čo najúčinnejšie (a pritom najmenej namáhavé) spôsoby chudnutia a zmenšenia prípadnej celulitídy. Nebudeme vám tvrdiť, že zázraky možno dosiahnuť aj bez úpravy stravy a pridania športových aktivít do každodenného života, to určite nie. No existujú isté finty, ktoré vám na ceste k dokonalej figúre pomôžu. A jednou z nich je tento nápoj na chudnutie.

Dodržiavať pitný režim počas dňa, špeciálne pri stúpajúcej teplote ovzdušia, je veľmi dôležité. Výhodou tohto nápoja je, že ho môžete popíjať v neobmedzenom množstve kedykoľvek si spomeniete, čím zabijete hneď tri muchy jednou ranou – nielenže dodáte organizmu množstvo potrebných živín a tekutín, ale ešte sa postaráte o cielený úbytok centimetrov z vašich problematických partií.

Pripravte si nápoj na chudnutie:

  • 1 citrón
  • 8 pohárov filtrovanej vody
  • 1 uhorku
  • niekoľko lístkov čerstvej mäty
  • zázvor

Takýto je postup:

Poumývajte citrón a rozrežte ho na dve polovičky. Každú z nich potom nakrájajte na menšie kúsky a pridajte ich do džbánu s vodou. Ošúpte uhorku a narežte na tenké plátky. Spolu s lístkami čerstvej mäty ju primiešajte do vody s citrónom, nastrúhajte zázvor a všetky ingrediencie spolu dôkladne premiešajte. Džbán prikryte uzáverom, nápoj nechajte v chladničke odstáť a poriadne vychladnúť. Tento osviežujúci drink si doprajte kedykoľvek pocítite smäd. Prvé pozitívne účinky jeho pravidelného popíjania spozorujete už po prvom týždni.

zdroj: www.homehealthyrecipes.com


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť