Ako čo najjednoduchšie vyčistíte matrac bez chemikálií? Pomôže sóda bikarbóna

0

Kvalita spánku priamoúmerne vplýva na naše každodenné fungovanie a zvládanie povinností. A pokiaľ je reč o zdravom spánku, nemožno nespomenúť posteľný matrac.

Určite nám dáte za pravdu, že líhať si večer do čistej a voňavej postele je skvelý pocit, ktorému sa len tak niečo nevyrovná. Pravidelné čistenie matracov síce nepatrí k najobľúbenejším a najrýchlejším aktivitám, no o to dôležitejšie v reálnom živote býva. Jeden účinný a šetrný trik (s použitím dobrej známej jedlej sódy – sóda bikarbóna), ako svoj matrac pripravíte na pohodový a zdravý spánok, vám teraz ukážeme i my.

 

Zdroj: Youtube.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť