Ste vo vzťahu! 7 feng shui tipov pre vašu spálňu

0

Ste v tom! Hurááá! Možno, že ste stále v siedmom nebi z medových týždňov, či ste si iba nedávno sľúbili svoju lásku a rozhodli sa začať spolu bývať. Spojenie dvoch domácností a dvoch rôznych pohľadov na svet do jedného spoločného domova je určite veľmi vzrušujúce, ale môže byť aj veľmi stresujúce.

Dohodnúť sa na tom, kam umiestniť svoj obľúbený kus umenia, zbierku kníh či veľkú TV obrazovku môže vyžadovať nové zručnosti – zručnosti v rokovaní. Realizáciou umenia feng shui môžete vytvoriť harmóniu a priniesť šťastie do vášho nového hniezdočka lásky.

Feng shui je umenie aranžovania prostredia tak, aby vám podporilo šťastný, milujúci a úspešný život. To vám prináša jednoduché pravidlá pre usporiadanie nábytku, organizáciu, farby, prírodné stimulátory a umelecké diela, ktoré zlepšujú tok pozitívnej energie v celom dome. Ak je váš domov v správnych energiách, môže mať priamy vplyv na vaše prosperity, zdravie, lásku a romantiku.

Spálňa je tá najdôležitejšia miestnosť, na ktorú by ste sa mali zamerať ako prvú. Nižšie vám prinášame niekoľko tipov pre vytvorenie milujúceho budoáru:

  1. Určite investujte do nového matraca. Nechcete predsa prenášať do nového domova energiu skorších partnerov. Matrac by mal byť jeden veľký, nie dva oddelené.
  1. Pravidelne upratujte neporiadok v spálni. Odstráňte všetky pracovné projekty a účty. Neklaďte nič pod posteľ. Energia musí prúdiť okolo vás počas spánku.
  1. Umiestnite romantický obraz priamo oproti posteli. Je to důležité, pretože je to prvý obraz, ktorý vidíte ráno a posledný záber pred spaním.
  1. Zapracujte ružovú farbu. Ružová farba otvorí a zmäkší srdce vášho partnera. Červená, purpurová a vínová zase okorenia vaše milovanie.
  1. Odstráňte všetky položky z minulého vzťahu. Všetko, čo vo vás dokáže vyvolať negatívne myslenie a spomienky. Čo vás dokáže rozptýliť a vrátiť späť do ukončenej minulosti.
  1. Usporiadajte položky vo dvojiciach pre posilnenie energie páru. Môžete napríklad umiestniť dve sviečky, dva rámy s fotkami alebo sochu páru v objatí.
  1. Prineste prírodu do interiéru. Tá prináša harmóniu a zníženie stresu.

Vytvorte si domov, ktorý sa môže pochváliť množstvom pozitívnej energie. V nadväznosti na tieto všeobecné zásady feng shui vám pomôže cítiť pripojenie k partnerovi a budete radi zdieľať domov práve s ním/ňou. Venujte svoju spálňu svojej láske, intimite, odpočinku a pokojnému spánku.

recycledfoto: shutterstock.com

28


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť