Liečivá kúra pre štítnu žľazu. Schudnete oveľa rýchlejšie!

0

Štítna žľaza je “srdcom” endokrinného systému. Ako jedna z najväčších žliaz s vnútorným vylučovaním zohráva veľmi dôležitú úlohu pri získavaní energie pre činnosť všetkých vnútorných orgánov, ale aj pre naše duševné zdravie. Hormóny štítnej žľazy ovplyvňujú činnosť takmer všetkých hormónov v našom tele. Ich dosah na funkciu celého organizmu je naozaj obrovský. 

Nižšie môžete nájsť recept na prírodný elixír, ktorý vraj dokáže pomôcť pri liečbe porúch štítnej žľazy a zlepšiť tak celkovo zdravotný stav.

Budete potrebovať:

  • 40 mladých vlašských orechov
  • fľašku domáceho medu

Čo s tým?

Umyté  vlašské orechy prepichneme ihlou na viacerých miestach. Vložíme ich do pohára a zalejeme medom. Necháme pôsobiť na slnku po dobu 40 dní.

Po 40 dňoch scedíme kvapalinu a prelejeme do sklenenej fľaše.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Jednoduché cviky na precvičenie štítnej žľazy 1. časť (ukážky cvikov hypotyreóza)


Použitie: 

Pite malý pohár – 0,05 dl v dopoludňajších hodinách na prázdny žalúdok, až kým sa vám neminie celá fľaška.

Poznámka: Ak máte stále problémy so štítnou žľazou, tento postup ešte raz zopakujte. Nezabúdajte však navštíviť svojho lekára. Mali by ste tiež vypiť viac vody a konzumovať potraviny s vysokým obsahom jódu.

Túto zaujímavú metódu sme pre vás našli TU.

Foto: pixabay.comwww.youtube.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť