Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť stvrdnutej kože na pätách

0

Určite sa vám už stalo, že ste sa zapozerali na krásnu ženu, avšak pohľad na jej popraskané päty v pekných letných sandáloch pozitívny dojem z celkového výzoru okamžite zmaril. Čo si budeme nahovárať, tzv. hrošia koža je veľmi častý a vskutku nepríjemný problém, s ktorým bojujeme takmer všetci.

Bolo by zaujímavé zistiť, kto na onen spôsob odstránenia stvrdnutej kože z päty prišiel. Nech sa vám zdá akokoľvek neuveriteľný vedzte, že naozaj funguje! Neignorujte preto viac suchú pokožku na chodidlách, ktorá môže vyústiť až do krvácajúcich prasklín s množiacimi sa baktériami. Radšej si pripravte tento jednoduchý kúpeľ – ten váš problém s popraskanou kožou na nohách vyrieši ani nie za pol hodinku.

Potrebujete:

  • jednu odmerku ústnej vody Listerine
  • 1 šálku octu
  • Teplú vodu

Všetky ingrediencie spolu zmiešajte vo vaničke s takým množstvom vody, aby ste do nej namočili celé chodidlá. Máčajte ich v nej 15 – 20 minút a zbytky odumretej kože na záver zľahka odstráňte pemzou (v ľahších prípadoch pemzu netreba použiť vôbec).

Ako to, že finta funguje?

Ústna voda Listerine totiž obsahuje účinnú látku thymol zabíjajúcu baktérie a plesne. Kyselina octová sa zas postará o zmäknutie pokožky a dezinfikuje drobné prasklinky, ktoré sa na suchých: obvykle vytvárajú.


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť