Hľadáte účinnú, ľahko prenosnú pomôcku na cvičenie? Vyskúšajte rotačný disk!

0

Pravidelné cvičenie na rotačnom disku vás privedie nielen k dokonalej figúre, ale tiež podporí váš imunitný systém a prispeje k zdraviu celého organizmu. Rotačný disk s magnetickými bodmi, nielenže formuje postavu (brušné svalstvo, svalstvo lýtok, stehien i krížov), ale aj ovplyvňuje funkciu životných orgánov. Magnetické body rovnako efektívne masírujú spodnú časť chodidiel a pôsobením na akupresúrne body dokážu odstrániť bolesť a napätie z celého organizmu.

Cvičenie na rotačnom disku je veľmi jednoduché. Postavte sa na disk, točte sa z jednej strany na druhú a opačne. Spočiatku cvičte päť minút každý deň, počet minút postupne (podľa možností) navyšujte. V prípade, že nemáte problémy s kĺbmi, samotné cvičenie si môžete urobiť aj trochu náročnejšie. Stačí, ak si položíte dlane rúk na ramená, prípadne nohy v kolenách mierne pokrčíte pre dosiahnutie väčšej rýchlosti točenia. Ako vidieť v priloženom videu, rotačný disk vám spoľahlivo precvičí najmä šikmé brušné svalstvo, a to bez zaťaženia krčnej chrbtice. Cvičenie na rotačnom disku sa odporúča všetkým ľuďom so sedavým zamestnaním, ale aj deťom s deformácie chrbtice. Jednotlivé cviky sú zábavné a viditeľné výsledky vám prinesú už po pár dňoch.

Keďže ide o pomerne náročnú aeróbnu aktivitu, posilníte pri nej celé telo a ešte aj schudnete:

zdroj: youtube.com

Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť