Vitamínová bomba pre zlepšenie zraku: výsledky sú úžasné!

0

Používať túto vitamínovú bombu popri klasickej liečbe vám prinesie úžasné výsledky. Takýto postup odporúčal aj ruský lekár Vladimír Petrovič Filatov. Ten v 60-tych rokoch odporúčal svojim pacientom prípravu tejto zmesi podľa receptu alternatívnej medicíny. Tú mali konzumovať popri pravidelnej liečbe a lekárskej terapie. A tak sa zlepšil ich zrak alebo aspoň minimalizovalo oslabenie. 

Pacienti, ktorí začali používať tento recept alternatívnej medicíny mali veľmi dobré a pozitívne skúsenosti. Všetko, čo na výrobu zmesi potrebujete je:

  • 100g aloe vera šťavy (môžete ju získať priamo z listov)
  • 500g mletého orechu
  • 300g medu
  • 3-4 vylisované citróny 

Ako si pripraviť aloe vera šťavu?

Odrežte najväčšie, najnižšie a stredné listy rastliny aloe. Umyte ich s vychladnutou prevarenou vodou, odstráňte ostne z listov a nakrájajte ich na malé kúsky. Vylisujte šťavu cez dvojitú gázu.

Keď ste takto získali šťavu aloe, môžete ju premiešať s ostatnými zložkami.

Túto hotovú zmes by ste mali konzumovať 3x denne 1 PL, 30 minút pred jedlom, až kým nedôjde k zlepšeniu zraku. Okrem toho, že je to naozaj vitamínová bomba, posilňuje celé telo!

Tip: Listy by sa nemali krájať hneď po umytí, ale Filatov odporúča, nechať ich na tanieri a v chladničke po dobu 10-12 dní. Potom umyte listy ešte raz a postupujte podľa pokynov vyššie.

Dôležitá poznámka: Aloe rastlina by nemala byť mladšia ako 2-3 roky.

Kontraindikácie aloe šťavy:

akútne ochorenie obličiek, ochorenie tráviaceho traktu, v poslednom trimestri tehotenstva, zápalové procesy ženských pohlavných orgánov, ochorenia kardiovaskulárneho systému, tuberkulózy a hemoroidy.

Zdroj a foto: fitbodycenter.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť