10 trikov ako vyzerať dobre na fotkách

0

Čas dovoleniek a teda aj zvýšeného objemu fotenia je tu! Ak sa aj nepokladáte za fotogenickú osobu, s týmito 10 radami budete vyzerať na fotkách isto super :)

1. Pootočte sa v páse smerom na fotoaparát – jedno rameno k fotoaparátu. Toto pootočenie vás urobí štíhlou.

look better on pictures 1

2. Pery si zvýraznite malinovým / jahodovým leskom. Vyhnite sa telovej farbe, budete vyzerať ako mŕtvola, ale aj príliš tmavej červenej, ktorá môže pôsobiť veľmi prísne na fotke.

3. Pekné fotky vznikajú pred začatím pitia. Určite zapózujte skôr než začnete piť – po pár pohárikoch sú oči malé, lesklé a červené.

4. Vyhnite sa príliš veľa stylingovým prípravkom na vlasy. Na fotkách to vyzerá neprirodzene, ako helma.

5. Vytiahnite hlavu z ramien mierne mierne dopredu. Keď to urobíte, môžete sa cítiť zvláštne, ale vašu tvár to urobí chudšou a zabráni akejkoľvek dvojitej brade.

vyzerat dobre na fotkach 2

6. Nezabudnite sa odfotiť pri západe slnka. Svetlo je oveľa jemnejšie a nesvieti zhora, takže nerobí zbytočne kruhy pod očami. Práveže svieti rovnomerne po tvári aj pod očami, vďaka čomu vyzeráte mladšie.

7. Naneste si krycí krém na nos, čelo a líca. Zabráni to lesknutiu sa a zároveň sa nebudete cítiť ako “maska”.

8. Pri fotení nehovorte “SYR”, ako je zvykom, pretože osamotené písmená “E” a “Y/I” posunú vaše kútiky nahor, pričom sa vám aj zmenšia oči. Veľmi pomáha anglické slovo “money – many”.

9. Pozrite si svoje fotky z minulosti, akokoľvek ich nemáte radi. Určite nájdete zopár takých, čo môžu byť – a zistíte podľa nich, čo vám svedčí najviac – aký postoj, aký úsmev… A to praktizujte aj pri ďalších foteniach :)

10. Nezabudnite, že vodorovné pásiky rozširujú :)

autor: denisa

zdroj: instyle.com

 

 


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť