100 krát efektívnejšia ako chemoterapia. Bylina, ktorá zabíja rakovinové bunky do 48 hodín.

0

Štúdie ukázali, že čaj z púpavy môže mať vplyv na nádorové bunky. Zdá sa vám to nemožné? Avšak, rakovinové bunky sa pod vplyvom púpavového čaju rozpadajú. 

Táto bylina má mnoho úžasných liečivých účinkov, avšak stále je akosi prehliadaná. Už naši predkovia poznali výhody užívania púpavového sirupu, ktorý má mnoho liečivých vlastností. Ale až nedávno sa zistilo, že koreň z púpavy dokáže pomôcť pacientom, ktorí trpia rakovinou.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Tento jed ničí vaše kosti, ale mnohí ho pijete každý deň!


Vedci zistili, čo je naozaj veľmi dôležité, že koreň z tejto byliny je oveľa účinnejší ako chemoterapia. Dokáže zničiť nádorové bunky do 48 hodín a zdravé bunky ponechať nedotknuté. Teda účinne ničí bunky, ktoré sú postihnuté rakovinou, a pritom nemá nepriaznivý vplyv na ostatné bunky v tele.

Táto štúdia bola vykonaná na katedre chémie a biochémie – The University of Windsor, v Kanade. Výsledky výskumov dávajú nádej pacientom trpiacim rakovinou.

Čo si myslíte o účinkoch púpavy vy? Túto zaujímavú informáciu sme pre vás našli TU.

Foto: en.wikipedia.org, shutterstock.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť