3 prírodné tajomstvá pre žiarivú a krásnu pleť

0

Celebrity cítia tlak verejnosti, mať dokonalú tvár, úžasnú postavu a nádherné zdravé vlasy. Vo všetkej úprimnosti, myslím, že každá z nás chce vyzerať čo najlepšie.  Prístup k rôznym „beauty“ ošetreniam máme, ale mať to v takej miere ako majú napríklad hollywoodske celebrity, tak to by bolo viac ako super :-)

Aby ste dosiahli ten správny krásny vzhľad, môžete začať pozitívnym vzhľadom vašej pleti. Správna strava a pravidelná starostlivosť sú kľúčom  k pravej vonkajšej kráse. Tajomstvá sú v celku jednoduché a výsledky ľahko viditeľné. Takže ak chcete skutočné výsledky, čítajte ďalej :-)

Tu sú 3 najlepšie veci, ktoré vám zabezpečia naozaj žiarivú, zdravú pokožku, ktorá bude priam svietiť a vy spolu s ňou:

1. Peeling raz týždenne

Exfoliácia (olupovanie) je kľúčom ku krásnej, žiarivej pleti. Najlepší spôsob, ako olúpať odumretú pokožku prirodzenou cestou doma, je vziať jednu polievkovú lyžicu surového organického kokosového oleja a premiešať s jednou čajovou lyžičkou trstinového cukru. Jemne aplikujte na tvár a krk krúživými pohybmi a opláchnite teplou vodou.

Odporúčame:  Robte to v sprche jeden až dvakrát  týždenne.

2. Naneste nočnú masku

Naša koža sa najviac uzdravuje počas spánku, takže to je nejlepší čas pre vašu tvár a telo na ošetrenie maskou. Naneste tenkú vrstvu vašej obľúbenej hydratačnej masky na nočný hydratačný krém.

Náš tip: potrebujete iba jedno avokádo, zrelé avokádo. Roztlačte ho na kašu. Rovnomerne rozotrite na tvár a nechajte pôsobiť najmenej 5-10 minút. Ak masku chcete odstrániť, jemne ju zotrite teplou, vlhkou handričkou.

3. Jedzte zdravo

Sme to, čo jeme. Ak chcete naozaj krásnu pleť, ktorá bude skutočne žiariť, musíte jesť stravu bohatú na antioxidanty, ktoré obsahujú protizápalové a hojivé látky. Preto nakupujte ekologické potraviny a vynechávajte cukor, ktorý môže spôsobiť zápalové reakcie v tele.

Nie len celebrity sa cítia pod tlakom vyzerať bezchybne. Je to tiež stresujúce pre všetky ostatné „obyčajné“ ženy, denno-denne kŕmené médiami, ktoré propagujú akýsi obraz krásy. Avšak skutočná krása sa začína vo vnútri – na to netreba zabúdať.

Foto: www.shutterstock.com recycled


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť