Ako si do života pritiahnuť viac lásky? Aktivujte svoj domov!

0

Ak chcete v živote viac lásky, musíte najprv začať milovať to, kde sa práve nachádzate. Mám tým na mysli, kto ste ako človek odzrkadľuje aj miesto, ktoré nazývate domovom. Prinášame vám zopár tipov, ktoré naštartujú energické pole vo vašom domove a to prinesie aj viac lásky. Jedno proste priťahuje druhé.

1. Zbavte sa starých vecí

Vypracte všetko staré, povyhadzujte listy či fotografie zo starých vzťahov a iný neporiadok, čo si neustále šanujete. To vôbec neznamená, že ste minulosť predstierali, že už neexistuje. Ale ste na novej ceste, v novom vzťahu, a tomu sa máte venovať naplno. Ak z nejakého dôvodu minulosť neviete nechať ísť, alebo sa nedokážete niektorých vecí jednoducho vzdať, ok, dajte ich do krabice a odložte ich napríklad do kumbálku.

2. Vytvorte si kút „posvätného priestoru“

Vytvorte si miesto, kde budete napríklad cvičit jógu, meditovať, či iba pokojne relaxovať obklopení všetkými obľúbenými vecami. Bude to vaše „posvätné miesto“, do ktorého investujete svoju energiu a tá energia sa vám aj vráti. A pocit to je naozaj uspokojujúci.

3. Upratujte si posteľ každý deň

Každý deň si ráno usteľte posteľ. Udržujte svoje periny čisté a svieže. Priestor okolo postele sa snažte zachovať mimo neporiadku a elektronických zariadení. Vaša posteľ je miesto, kde máte snívať, relaxovať a nabíjať sa energiou. Preto dajte priestor energii, nech sa k vám aj dostane.

4. Vyčistite si šatník

Urobte si revíziu šatníka. Vyberte, ktoré oblečenie si chcete nechať. To, ktoré nosíte najradšej dajte do popredia, sprístupnite ho a zorganizujte. Ak máte oblečenie, ktoré nechcete vyhodiť, či podarovať kamoške, ok. Strčte ho do krabice, uložte z dohľadu a za pol roka sa k nemu vráťte. Ak vám nechýbalo, tak je načase ho posunúť ďalej. Šatník tým oživíte a prevzdušníte.

5. Vyčistite si svoje skrine a chladničku

Urobte si v kuchyni taký menší audit. Skontrolujte expirácie vašich potravín, vymeňte nezdravé za zdravé. Vyhoďte všetko, čo nepoužívate a asi ani nepoužijete. Dáte kuchyni nový zdravý nádych a aj váš pocit bude oslobodzujúci.

6. Vytvorte niekoľko ciest najmenšieho odporu

Nevedela som ako nazvať tento bod, tak pre lepšie pochopenie o aký odpor ide, tu je zopár príkladov, čo mám namysli:

  • Ak chcete ráno začat šálkou čaju, uložte si ho na miesto ľahko dostupné…
  • Ak chcete cvičiť viac jógu, urobte si plán…
  • Ak chcete piť viac vody, naplňte fľaše a dajte ich do chladničky…
  • Ak chcete….sprístupnite si to čo najviac!

7. Spíšte si pripomienky na váš domov

Spíšte si všetky aktuálne pripomienky na váš domov a začnite ich postupne odstraňovať. Už iba vedomie nedostatkov a vecí, ktoré vám nevyhovujú, vás dokážu dostať do stavu kľudu a kontroly.

A ak ste spokojní na mieste, kde trávite svoj čas…ak milujete svoj domov…je to ten správny začiatok. Domov je vašim obrazom…a tá správna energia vám zaručene pritiahne lásku, ktorú tak potrebujeme. :-)

Jednoducho povedané – miluj a budeš milovaný.

Foto: shutterstock.com


Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť