Ako znížiť vysoký krvný tlak iba za 5 minút bez liekov? Funguje to!

0

Nebolí, avšak jeho podceňovanie môže mať naozaj fatálne následky. Tento “tichý zabijak” usmrtí asi každého štvrtého človeka nad 40 rokov. Tu vám prinášame super trik, ako rýchlo a prirodzene vysoký krvný tlak znížiť k normálu.

Niekto vysokým krvným tlakom bojuje celé roky. Vysoký krvný tlak máte pri hodnotách 140/90 mm Hg a vyšší.  Napríklad aj pod vplyvom fyzickej záťaže alebo fyzického preťaženia sa vám zvyšuje krvný tlak. Svaly sú napäté a tlak v cievach stúpa. Ako ho teda prirodzene a rýchlo znížiť k normálu?


Mohlo by vás ešte zaujímať: Toto sa stane, keď priložíte kocku ľadu v tomto bode na hlavu. Budete prekvapení!


Lekár z futbalového klubu Spartak Moskva Liu Hungsheng odhalil starý trik z tradičnej čínskej medicíny. Je to naozaj veľmi jednoduché a funguje to.

1. Končekmi prstov jemne prechádzajte po čiare medzi 2 bodmi (znázornené na obrázku). Prvý bod pod uchom a druhý sa nachádza nad kľúčnou kosťou. Prejdite túto líniu zhora nadol 10 krát na jednej strane krku a 10 krát aj na tej druhej.

2. Končekmi prstov masírujte miesto v blízkosti kľúčnej kosti. Robte tak asi 1 minútu, striedavo na oboch stranách. Trošku viac pritlačte, avšak aby vám to nespôsobovalo bolesť.

Po tomto jednoduchom ošetrení bude váš krvný tlak v normálnych hodnotách. Ako povedal Liu Hungsheng – pri riadení krvného tlaku je dôležitá regulácia krvného obehu.

Zdroj: How to reduce high blood Pressure in only 5 minutes without medication?

 

 


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť