Aktivujte svoj bod šťastia: Neutralizuje negatívnu energiu a posilňuje imunitný systém

0

V našom tele je orgán, o ktorom je známe veľmi málo, nazývaný je aj “bod šťastia”. Nie je nutné ho dlho hľadať a jeho schopnosti sú úžasné.

Týmus, detská žľaza, nachádza sa v hornej časti hrudníka. Má veľmi dôležitú úlohu pri vývine imunitného systému a celú imunitu má doslova “pod palcom”. U detí je dobre vyvinutá, avšak postupne sa začína obaľovať tukom, ale aj napriek tomu ju nájdete ľahko. Všetko, čo potrebujete sú dva prsty.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Pitie vody nalačno HNEĎ po prebudení. Výsledky sú vynikajúce!


Týmus, nazývaný tiež “bod šťastia”, pomáha neutralizovať negatívnu energiu, posilňuje imunitný systém a zlepšuje blahobyt celého organizmu.

Ako aktivovať “bod šťastia”

Všetko, čo musíte pre aktiváciu urobiť, je priložiť 2 prsty na prednú dolnú časť krku, v blízkosti hrudnej kosti. Rozmaznávanie a masírovanie tohto bodu je účinnou metódou ako zvýšiť pozitívnu energiu vo vašom tele. Táto žľaza udržiava  energie v tele, je to akýsi most medzi našim mozgom a telom.

Počas stresových období sa táto žľaza  zmenšuje, čo vedie k zníženiu našej životnej energie. Aby ste opäť získali rovnováhu, môžete to dosiahnuť stimuláciou tohto bodu. Buď prstami alebo päsťou jemne masírujte žľazu po dobu cca 20-30 sekúnd, zhlboka pri tom dýchajte. Pre posilnenie účinku môžete pri tom vyslovovať nejakú pozitívnu afirmáciu či mantru.

Ako zistíte že “bod šťastia” je aktivovaný?

To, že váš “bod šťastia” sa aktivoval pocítite po chvíľke – mravčenie v tele a pocit príjemnosti a šťastia. Niekedy to trošku trvá, avšak ak budete týmus pravidelne rozmaznávať každý deň, jednoznačne budete pociťovať jeho účinok.

Ak mávate záchvaty paniky, úzkosti, či trápi vás neutíchajúci stres, opakujte toto cvičenie niekoľkokrát počas dňa, aby sa vám do života vrátila rovnováha a šťastia.

Túto zaujímavú informáciu sme našli TU.


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť