Anti-age čučoriedkové smoothie, ktoré detoxikuje

0

Toto smoothie má taký vysoký obsah antioxidantov, že by sa malo pre vás stať obľúbeným letným potešením. Zlepšíte si zdravie a uchováte krásu. Jeho zloženie je úplne jednoduché. Čučoriedky, červená repa a melón (v sezóne pridávame aj jahody).

O červenej repe

Je plná betaínu, ktorý pomáha chrániť bunky pred stresom (to je súčasťou anti-starnutia). Jej červená farba je znamením silnej fytonutrienty (účinky preukázané v boji proti rakovine) a čistí krv (dobré pre detoxikáciu). Navyše, repa posilní aj váš imunitný systém.

Takže pripravte si superpotravinové smoothie, ktoré chutí úžasne a nie je príliš sladké. Napriek tomu vám však pomôže zahnať chuť na cukor.

Anti-age čučoriedkové smoothie pre dvoch:

1 šálka čučoriedok

1 šálka na kocky nakrájanej červenej repy

1 šálka na kocky nakrájaného melónu

1 šálka kokosovej vody (kúpite v BIO obchode)

1 lyžička  chia semienok

1 hrsť bazalky (alebo mäty)

Všetko spolu rozmixovať. Naliať, vypiť,  usmievať sa a cítiť sa mladšie :-)

Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov: pripravené smoothie požujte!  Pomáha to optimalizovať trávenie, a to znamená, že sa lepšie vstrebe. A čo to znamená? Zdravie!

Zdroj foto: shutterstock.com


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť