Chcete byť sexy a prirodzene atraktívna? Sexepíl môžete získať.

2

Chcete vedieť, ako získať ten sexepíl? Všetko je o vás a vo vás! Keď nájdete v sebe atraktivitu, zvodnosť, krásu a príťažlivosť, zrazu také bude všetko. Ak sa však necítite sexy a dobre, potom tak nebudete vnímať nič. Dovoľte vysvetliť, prečo.

Jednou z najväčších chýb, ktorých sa vo vzťahu dopúšťame je to, že očakávame od partnera, aby bol sexy, ale pritom sami sa tak necítite. Toto je ten nesprávny spôsob ako ísť na to. Najprv je to o vás! Veď to, ako vám je v spoločnosti iných závisí od toho, ako sa vidíte a cítite vy. Takže ak sa cítite sexy, atraktívne a príťažlivo, verte, že aj ostatní vás tak budú vnímať.

Ako byť prirodzene zmyselná a sexy? Ako byť atraktívna a pre ostatných neodolateľná? Tu je 6 spôsobov, ktoré vám dopomôžu získať sexepíl:

1. Obliekajte sa pre seba

Úprimne, mnohé z nás sa obliekajú pre ostatných ľudí. Chceme proste urobiť dojem. Avšak odporúčam vám, aby ste sa obliekali pre seba. Noste, v čom sa cítite skvele a pohodlne. Vy sa proste musíte cítiť dobre v oblečení, je to váš štýl, vaše telo.

2. Jedzte pomaly a hlavne si to užívajte

Jedlo má byť zmyslovým zážitkom, to znamená, že si ho máme užívať. Precítiť vône, chute, farby a textúry jedla…to vám môže priniesť naozaj erotickú skúsenosť. Dobré jedlo prebudí vaše zmysly, a to vám umožní život brať viac sexy.

3. Choďte na prechádzku 

Urobte si prechádzku. Nie však za úmyslom niekam sa dostať, ale precítiť všetky pohyby vášho tela. Tam je prirodzený pôvab a zmyselnosť, ktoré existujú v momente, keď si uvedomíte, aké to je byť vo svojom krásnom tele. Ak si v tomto kontexte uvedomíte tú krásu, budete veľmi atraktívne aj pre ostatných.

4. Sama si vytvorte romantickú náladu

Romantika nemusí byť vždy vo dvojici. Určite je veľmi pekné zdielať ju s inou osobou. Ale už ste niekedy skúsili vytvoriť si romantickú náladu iba samé pre seba? Môže to byť rovnako dobré, a možno niekedy aj lepšie. Robte všetko, čo vo vás vyvoláva moment romantiky, zmyselnosti, či relaxácie. Zapálte si sviečky, pustite hudbu, doprajte si kúpeľ či otvorte zmrzlinu. Vyvolá to vo vás veľmi príjemné emócie a horúce pocity.

5. Tancujte sama so sebou

Keď vás nikto nevidí, tancujte. Tancujte sama so sebou. Je to neuveriteľne oslobodzujúce a zároveň skvelé cvičenie ako sa pohodlnejšie cítiť vo svojom tele. A hlavne je to veľmi zábavné! Kľudne si zatancujte zvodný striptíz, aby ste sa cítili ešte viac sexy.

6. Milujte svoje telo

Základom je, že vaše telo je proste jedinečné a krásne. Musíte ho milovať a až potom ho budú milovať iní. Ako to dosiahnuť? Môžete začať tým, že sa o neho budete starať s láskou – o každú jeho časť. Čím viac budete milovať svoje telo, tým viac budete môcť prijímať lásku a pozornosť od ostatných.

Ste proste zmyselná a sexy osoba. Po prijatí tejto energie, budete získavať rovnako spätnú od okolia.

Foto: shutterstock.com 


Komentáre

2 komentáre

  1. Veľmi dobrý článok. Tú 4 praktikujem už dlho, je to neskutočný relax.
    Inak, treba byť sebavedomá, musím sa brať taká, aké som, to sebavedomie vyžaruje akosi do okolia a pôsobí príťažlivo. Ale nezamieňať si s aroganciou.

    • Ivka - Zelené jablko on

      Dakujeme :) snazime sa vela veci pisat z praxe, bud odzite skusenosti alebo na zaklade referencii, ci dobrych materialov na spracovanie :) A zrovna v tomto vidno odzite skusenosti…ked sa ja necitim atraktivne, dobre, mam pocit, ze cely svet ma tak vnima a samozrejme naopak. Preto je velmi dolezite to vnutorne zmyslanie, to ako sa vidime a citime. Nie vsetko je brutalnej vonkajsej krase…sexepil vychadza z vnutra :)

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť