Iba dúšok tohto nápoja vám pomôže prestať fajčiť

0

Ak by ste vy, alebo niekto vo vašom blízkom okolí, chceli prestať fajčiť, možno vám dopomôže táto jednoduchá rada. Znie to až veľmi jednoducho na to, aby ste tomu uverili? Pre mňa veru tiež. Avšak niekedy práve tie najjednoduchšie triky sú tie najúčinnejšie. 

Za vyskúšanie asi nič nedáte, takže prečo nie. Žiadne výhovorky, tu je recept ako si pomôcť prestať fajčiť a nakopať tento zlozvyk do niekam…


Mohlo by vás tiež zaujímať: Takto zistíte, či ide o rakovinu prsníka. Skontrolujte sa!


Pokúsili ste sa už toľkokrát, ale stále nedokážete prežiť deň bez cigarety? Úplne ste si vedomý, že fajčenie naozaj neprospieva vášmu zdraviu v mnohých smeroch (alebo skôr v žiadnom). Fajčiar okrem nikotínu vdychuje asi 7000 ďalších chemikálií, ktoré poškodzujú takmer každý orgán v tele.

Skúste tento jednoduchý prostriedok, možno vám dokáže pomôcť skoncovať s fajčením raz a navždy. Čo teda budete potrebovať a ako to celé prebieha? Stačí vám 1 PL sódy bikarbóny a pohár vody. Pite to dvakrát denne po dobu 2 týždňov, a pokiaľ sa výsledok nedostaví, pokračujte ešte týždeň a pite raz denne.

Tuto informáciu sme pre vás našli TU.


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť