Káva a tehotenstvo?

0

Konečne som objavila kávu, ktorá aj napriek tomu, že je bezkofeínová, chutí a vonia ako pravá káva! Bezkofeínových náhrad kávy som vyskúšala nepreberné množstvo, niektoré som zvládla vypiť aj dvakrát, niektoré mi stačilo ochutnať a nikdy viac. Čím je teda káva Ebenica Mammie výnimočná?

Je to možno preto, že táto káva nie je len okrajový produkt širokého portfólia výrobcu. Že nejde o veľkoprodukciu zahraničných dodávateľov. Že z nej naozaj cítim, že je s láskou vyrobená pre nás, ktorí z nejakého dôvodu uprednostňujeme bezkofeínovú.

Či už tehotné a dojčiace ženy, alebo ľudia, ktorí si radi doprajú poobednú kávu a kofeín im večer nedovolí zaspať, alebo silní milovníci so siedmimi šálkami denne. A tak som o nej začala hľadať viac informácií. Prekvapilo ma, že je pražená na Slovensku. Tým, že nejde o veľkovýrobu, proces výroby je starostlivo sledovaný a to jej zabezpečuje mimoriadnu kvalitu. A dokonca táto káva sa predáva aj v lekárňach, čo mi tiež dodáva záruku najvyššej kvality. Ide o produkt z radu káv EBENICA COFFEE, kde ďalšie 3 kávy získali renomované celosvetové odcenenie a sú v TOP 10 najlepších káv v Európe. Kofeínu je zbavená šetrne pomocou prírodných látok, čiže nie chemicky. A dá sa kúpiť mletá aj zrnková! Všetko toto ma utvrdilo v tom, že sa moje chuťové bunky nemýlili a tak ju kupujem nielen do našej domácnosti, ale aj ako ten naj darček tehotným kamarátkam.

Ebenica MAMMIE


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť