Káva a tehotenstvo?

0

Konečne som objavila kávu, ktorá aj napriek tomu, že je bezkofeínová, chutí a vonia ako pravá káva! Bezkofeínových náhrad kávy som vyskúšala nepreberné množstvo, niektoré som zvládla vypiť aj dvakrát, niektoré mi stačilo ochutnať a nikdy viac. Čím je teda káva Ebenica Mammie výnimočná?

Je to možno preto, že táto káva nie je len okrajový produkt širokého portfólia výrobcu. Že nejde o veľkoprodukciu zahraničných dodávateľov. Že z nej naozaj cítim, že je s láskou vyrobená pre nás, ktorí z nejakého dôvodu uprednostňujeme bezkofeínovú.

Či už tehotné a dojčiace ženy, alebo ľudia, ktorí si radi doprajú poobednú kávu a kofeín im večer nedovolí zaspať, alebo silní milovníci so siedmimi šálkami denne. A tak som o nej začala hľadať viac informácií. Prekvapilo ma, že je pražená na Slovensku. Tým, že nejde o veľkovýrobu, proces výroby je starostlivo sledovaný a to jej zabezpečuje mimoriadnu kvalitu. A dokonca táto káva sa predáva aj v lekárňach, čo mi tiež dodáva záruku najvyššej kvality. Ide o produkt z radu káv EBENICA COFFEE, kde ďalšie 3 kávy získali renomované celosvetové odcenenie a sú v TOP 10 najlepších káv v Európe. Kofeínu je zbavená šetrne pomocou prírodných látok, čiže nie chemicky. A dá sa kúpiť mletá aj zrnková! Všetko toto ma utvrdilo v tom, že sa moje chuťové bunky nemýlili a tak ju kupujem nielen do našej domácnosti, ale aj ako ten naj darček tehotným kamarátkam.

Ebenica MAMMIE


Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť