Kuskus so škoricou a ovocím

0

Naštartujme sa do nového dňa skvelými raňajkami – kuskusová kaša je ukážkou možnosti všestranného využitia tejto opomínanej potraviny.

Pripravíme si:  celozrnný kuskus, banán, jablko, drobné ovocie, orechy, mletú škoricu, agáve sirup.

kuskus kasa 1

Postup: Na 1 diel kuskusu potrebujeme 2 diely vody. Kuskus premyjeme a v miske zalejeme vriacou vodou, premiešame vidličkou a necháme 10 minút  odležať pod pokrievkou. Pripravíme si ovocie, jablko nastrúhame, banán nakrájame alebo roztlačíme vidličkou, pridáme mletú škoricu. Vmiešame do kuskusu. V miske pridáme na vrch drobné ovocie, orechy, môžeme pokvapkať kokosovým olejom.

Foto: Lucia Murinová


Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť