Váš žalúdok vie nazbierať až 15kg toxínov! Tu je návod ako sa ich účinne a jednoducho zbaviť

0

Pripravte si zmes, ktorá má výborný efekt špeciálne na prečistenie od toxínov, húb a parazitov. Použite bežne dostupnú potravinu – nie, nie je to káva :) Dokonca na tento účel je táto zmes lepšia, než obligátna teplá voda s citrónom ihneď po prebudení. Základom tejto zmesi je  – obyčajné ľanové semienko. 

Počas priemernej dĺžky svojho života človek skonzumuje v priemere 100 ton jedla a okolo 40.000 litrov tekutín. Z tohto objemu ostáva v brušnej dutine okolo 15 kíl toxínov. Tieto toxíny zvyšujú riziko vzniku chorôb a môžu spôsobiť problémy ako zápcha, obličkové problémy, problémy s metabolizmom, ale aj nepeknú pokožku.

Ľanové semienko má úžasné benefity pre ľudské telo. Pri pravidelnej konzumácii zrieďuje krv, je dobrou prevenciou krvných zrazenín a taktiež aj obličkových a žlčníkových kameňov. Podľa niekoľkých prieskumov, pri pravidelnom používaní je možné predísť mnohým ochoreniam – rakovine prsníkov, prostaty, čreva, pľúc, znižuje sa zlý cholesterol a posilňuje srdcový sval. A urýchľuje metabolizmus – pri každodennom užívaní môžete zabudnúť na zápchu. Nasadenie do jedálnička robte postupne, nezačnite hneď s veľkými množstvami.

Trojtýždňová kúra na prečistenie a zbavenie sa toxínov, húb a parazitov

Ľanové semienka zaliate tekutinou z nej urobia gólovú konzistenciu, preto je lepšie ich zmiešať s jogurtom.

Prvý týždeň jogurt a ľanové semienko:

Pripravte si zmes 1 dc jogurtu a 1 lyžicu pomletých ľanových semienok. Odporúčame pomlieť ľanové semienka svojpomocne, miesto kúpenia už zomletých.

Druhý týždeň jogurt a ľanové semienko:

Zmes pripravte 1 dc jogurtu a dve lyžice pomletých ľanových semienok.

Tretí týždeň jogurt a ľanové semienko:

Pripravte si zmes 1,5 dc jogurtu a 3 lyžice pomletých ľanových semienok.

 

Počas týchto troch týždňov pite zvýšené množstvo vody. Minimálne množstvo je 2 litre. Po ukončení terapie je možné ju opakovať po uplynutí jedného roku. Pri chronických žalúdočných problémoch sa poraďte vopred so svojím lekárom.

Tieto zaujímavé informácie sme našli TU.

foto: pixabay


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť