Najlepšie cviky pre ženy na posilnenie tricepsov

0

Sezóna svetrov je už za nami a je čas ukázať telo v minimalizme oblečenia. Aby ste vyzerali skvele je dôležité posilniť tricepsy, aby nám neviali ako vlajka vo vetre. Prinášame vám radu cvikov, ktoré keď budete cvičiť 3x týždenne, zamávate mľandravým tricepsom na rozlúčku.

Cviky na posilnenie tricepsov:

1. Ľahnite si na ľavý bok s nohami mierne pokrčenými v kolenách. Položte ľavú ruku na pravé rameno, stlačte pravú dlaň do podlahy a zdvihnite trup. Po 12-tich opakovaniach vymeňte strany.

1. Cvik na pevné tricepsy

2. Dajte sa do pozície dosky so špičkami na fit lopte. Ruky dajte trochu bližšie ako na šírku ramien. Pomaly pokrčte paže, až kým lakte dosiahnu 90 stupňov a vráťte sa do východzej polohy. Opakujte 12x.

2. Cvik na posilnenie tricepsov

3. Ležte stabilne na fit lopte alebo na lavici, obe ruky nad hlavou s činkami v každej z nich. Pokrčte kolená tak, predlaktia sú rovnobežné s podlahou. Pomaly ruky vystierajte v lakťoch a naspäť do východiskovej polohy. Opakujte 12x.3. Cvik na posilnenie tricepsov4. Zdvihnite ramená vedľa uši s činkami v rukách. Pokrčte lakte do uhla 90 stupňov. Vytláčajte činky do vystretých rúk a späť do východiskovej polohy. Opakujte 12x.

4. Cvik na posilnenie tricepsov

5. Položte ľavú dlaň a koleno na lavičku. V pravej ruke držte činku a zdvihnite ju do rovnobežnej polohy s trupom. Pokrčte pravý lakeť do uhla 90 stupňov a pomaly narovnávajte pažu, podržte a potom sa vráťte do východiskovej polohy. Opakujte 12x a potom zmeňte strany.5. Cvik na posilnenie tricepsov

6. Kliky s rukami tesne pri tele. Opakujte 12x.6. Cvik na posilnenie tricepsov

Držíme palce :-)

Autor: Ivana
Zdroj: TU
Foto: shutterstock.com

Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť