Pitie vody nalačno HNEĎ po prebudení. Výsledky sú vynikajúce!

0

Vedeli ste, že Japonci majú vo zvyku piť vodu bezprostredne hneď po prebudení. Je to stará tradícia pre liečenie mnohých chorôb, ktorá sa stala veľmi populárna počas 2. svetovej vojny po tom, ako o tom vyšla zmienka v japonských novinách.

Výhody pitia vody boli tiež podporené mnohými štúdiami. Je to spôsob liečby, ktorá má preukázané vynikajúce výsledky v boji proti mnohým závažným ochoreniam. Táto liečba môže pomôcť napríklad s týmito problémami: bolesť hlavy, bolesť tela, srdcovo-cievne problémy, zrýchlený tep, epilepsia, krvný tuk, bronchitída, astma, meningitída, ochorenia obličiek a močových ciest, zvracanie, gastritída, hnačka, hemoroidy, cukrovka, zápcha, všetky očné choroby, ochorenia maternice, menštruačné poruchy, choroby ucha, nosa a hrdla.

Ako robiť túto terapiu vodou

  • Hneď ako sa zobudíte, ešte pred čistením zubov, vypite 4 poháre (4 x 200ml) vody.
  • Umyte si zuby, ale nejedzte ani už nepite v najbližších 45 minútach.
  • Potom si dajte raňajky ako zvyčajne. Avšak po nich by ste nemali jesť nič aspoň 2 hodiny.

Ak nemôžete vypiť 4 poháre vody na lačný žalúdok, môžete pokojne začať s menším množstvom a každý deň si ho zvyšujte, až kým dosiahnete tie 4 poháre.

Táto metóda vám pomôže v boji s mnohými ochoreniami. A ak ste človek zdravý, získate novú energiu.

Terapia vodou má vraj silu liečiť vysoký krvný tlak za 30 dní, gastritídu do 10 dní, zápchu do 10 dní, či diabetes za 30 dní.  Tiež sa budete cítiť oveľa silnejší a zlepšíte všetky telesné funkcie.

Táto metóda by nemala byť iba súčasťou liečby vyššie uvedených ochorení, mala by sa stať súčasťou vášho života. Pitie vody nalačno nemá žiadne vedľajšie účinky, ale silu na robenie zázrakov má.

Tento zaujímavý článok sme našli TU.


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť