Pohár horúcej vody denne! Jednoduchosť pre vaše zdravie

0

Čo urobíte ako prvé pre svoj organizmus, keď sa ráno zobudíte? Teplá voda, to je to, čo váš organizmus potrebuje ako základ zdravého fungovania. Prečo? Čítajte:

Zmierňuje bolesť: Teplá voda je naozaj silný prírodný prostriedok, ktorý je vynikajúci na všetky druhy kŕčov, pretože zlepšuje krvný obeh a uvoľňuje svaly. Tiež pomáha zmierniť bolesti spôsobené menštruačným cyklom. Teplom sa uvoľnia brušné svaly, a tým sa bolesť zmierni.

Nakopne črevá: V dôsledku nedostatku vody v tele sa často vyskytujú kŕče, nadúvanie a celkové zlé trávenie. Jeden pohár teplej vody každé ráno pomáha k lepšej práci obličiek a ďalších vylučovacích orgánov. Viac o zdravých črevách čítajte TU.

Reguluje váhu: Teplá voda zvyšuje telesnú teplotu, a tým urýchľuje prácu metabolizmu. Tak telo spaľuje viac kalórií. Okrem toho, pohár teplej vody každé ráno pomáha k lepšiemu fungovaniu obličiek a ďalších vylučovacích orgánov.

Zabraňuje stárnutiu: Toxíny v tele zrýchľujú proces stárnutia. Vzhľadom k tomu je viac ako dobré piť teplú vodu každé ráno. Vyplavuje toxíny z organizmu, a tým spomaľuje proces starnutia a zvyšuje pružnosť kože.

Zlepšuje cirkuláciu: Pohár horúcej vody prispieva k lepšiemu prekrveniu tela.

Autor: Ivana

Foto: shutterstock.com


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť