Zbavte sa negatívnej energie pomocou citróna. Zmení sa vám život!

0

Vedeli ste, že negatívne energie môžu mať vplyv na váš rozvoj, vzťahy i zdravie? Ešte viac dokážu pôsobiť negatívne energie, ktoré stagnujú u vás doma.

Asi každý sa cítime komfortne v situácii, keď dokážeme veci pochopiť a overiť si ich. To je možno jeden z dôvodov, prečo vo veľa prípadoch racionálna myseľ nedokáže pochopiť niektoré liečebné procesy a rituály. A práve metóda s citrónmi sa môže zdať neuveriteľná, ale zároveň vytvára akúsi výzvu pre logiku.

Ako dokáže citrón neutralizovať zlú energiu, zlepšiť ekonomiku a obnoviť harmóniu domova?

Možno ste ani netušili, citrón skrýva nielen vlastnosti prospešné pre naše zdravie a krásu, ale tiež môže zlepšiť energie vášho domova. Aj, keď, všetko so všetkým vlastne súvisí.

Ak chcete zlepšiť energiu vašej domácnosti, vyskúšajte tento rituál. Všetko, čo musíte urobiť, je položiť citrón na miesto, kde trávite väčšinu času. Citrón a jeho úžasná aróma udržia negatívnu energiu mimo. A ako to teda urobiť? Budete potrebovať iba niekoľko zelených citrónov.

Existuje niekoľko spôsobov, ktoré vám dokážu pomôcť udržať negatívne energie ďaleko od vášho domova. Tu sú niektoré z nich:

  • Jedným z najjednoduchších spôsobov je umiestniť 3 zelené citróny v rôznych častiach domu, vymeniť ich čas od času.
  • Ďalší spôsob ako zlepšiť energetickú náročnosť domova, je pomocou výparov. V tejto metóde sa varí citrónová kôra v dažďovej vode.
  • Taktiež ich môžete použiť ako amulet. Citrón absorbuje všetky negatívne energie a zlé vlny viac nebudú mať na vás vplyv.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Ako si do života pritiahnuť viac lásky? Aktivujte svoj domov!


  • Pre tento spôsob budete potrebovať košík alebo keramický či hlinený hrniec. Vložíte doň 9 citrónov – 1 v strede a zvyšných 8 v kruhu okolo neho. Potom si zoberte väčší hrniec, na ktorého dno dáte ryžu. Ďalší postup tohto rituálu je vložiť hrniec s citrónmi do hrnca s ryžou, a spolu to odložíme do chladničky. Zlepší sa bohatstvo vašej rodiny a zbavíte sa aj negatívnej energie.
  • Máte často pocit, že niekto v práci vám závidí? Ak áno, potom táto metóda by vám mohla pomôcť, zlepšuje totiž energie na mieste práce. Strčte si 3 citróny do kabelky alebo do šuplíka a energie na vašom pracovisku sa vyvážia.
  • Ďalšia citrónová metóda je veľmi jednoduchá. Pripravíte si zmes citrónu a vody, vlejete do rozprašovača a rozprášte po celom dome, hlavne v rohoch. Nezabudnite aj na okolie vášho domu. Aj takto sa dá zbaviť zlej energie.
  • Ak si chcete pritiahnuť lásku, umiestnite misku alebo sklenenú vázu s 3 citrónmi na nočný stolík. Nezabudnite ich čas od času meniť.
  • Existuje mnoho ďalších  účinných spôsobov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa zlých energií a zlých vibrácií, ktoré pohlcujú váš domov. Jeden z nich je aj nasledujúci. Budete potrebovať 1 citrón, ktorý nakrájate na 4 kúsky a dáte na tanier. Okolo citrónových štvrtiek urobíme kruh zo soli a tanier položíme pod posteľ predtým, ako idete spať. Ak nie je možné tanier položiť pod posteľ, môžete aj vedľa postele, na nočný stolík, či ku stene . POZOR! Na druhý deň ráno sa nesmiete citrónov dotknúť. Vyhoďte ich do plastových vreciek a vyneste z domu. Opakujte tento rituál po dobu minimálne 3 dní.

Mali by ste tiež spoznať napojenie citrónov na energiu. Ak to chcete vyskúšať, ráno si dajte zelený citrón do kabelky, do vrecka nohavíc alebo saka, kamkoľvek budete chcieť. Potom keď sa vrátite večer domov, vyberte citrón a môžete si všimnúť, že je vyschnutý. To znamená, že absorboval všetku negatívnu energiu a vydal pozitívnu. Citrón preto musíte vyhodiť a ráno použiť nový.

Tieto zaujímavé tipy sme pre vás našli TU.

Foto: www.flickr.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť