Potrebujete sa zbaviť kíl navyše? Týmto nápojom schudnete rýchlejšie ako predtým

0

Potrebujete sa zbaviť nadbytočných kíl? Vyskúšajte tento zdravý nápoj a znížte svoju váhu oveľa rýchlejšie. Pravidelnou konzumáciou tohto nápoja bude vaše telo štíhlejšie, príťažlivejšie a oveľa zdravšie. 

Mnohé nealkoholické nápoje obsahujú sýtené vody, sladidlá a príchuť, čím sa stávajú akýmsi výkrmom. Tieto nápoje vás nezasýtia a sú v úzkom prepojení s priberaním na váhe. Štúdie týkajúce sa detí dokonca zistili, že každodenná dávka cukrom sladených nápojov zvyšuje riziko obezity až v 60%. Konzumácia takýchto nápojov drasticky zvyšuje hromadenie tuku v bruchu, najmä viscerálneho nebezpečného tuku, ktorý vedie k metabolickým ochoreniam.

Výber zdravej alternatívy nápojov je nielen prospešné pre vaše celkové zdravie, ale prispieva k štíhlejšej postave, spaľovaniu viac kalórií, zlepšeniu imunity, znižovaniu závislosti na cukre a pomôžu vám schudnúť rýchlo prirodzenou cestou, bez akýchkoľvek veľajších účinkov.

Tento nápoj vám pomôže predchádzať obezite, udržať telo hydratované po celý deň, čistí pečeň a podnieti metabolizmus lepšie a správne fungovať. Akonáhle je nastavený, budete chudnúť a spaľovať uložený tuk a získate plochejšie brucho.

Takže miesto sladených nápojov si radšej pripravte tento osviežujúci a užitočný nápoj, ktorý môžete piť počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení. Čoskoro si na to zvyknete a stane sa každodenným rituálom s dlhodobým prínosom pre vaše zdravie a telo.

Ingrediencie a postup prípravy:

  • 4 limetky
  • zázvor
  • 8 lístkov mäty
  • 4 lístky bazalky
  • čistá voda

Zázvor si nastrúhajte, nasekajte listy bazalky a mäty, vytlačte limetky. Pridajte vodu a dobre premiešajte. Skladujte nápoj v sklenenej nádobe s vekom, a to buď pri izbovej teplote alebo v chladničke.

Autor: Ivana
Zdroj: healthyfoodstyle.com
Foto: shutterstock.com


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť