Prispôsobený, inovatívny a časovo úsporný systém starostlivosti o pleť

0

Náš hektický životný štýl znamená súboj s časom. Preto sa snažíme nájsť časovo úsporné a overené riešenia. Ako sa ale dokážeme uistiť, že budeme mať čas na našu každodennú starostlivosť o pleť?
nuskin

Obrovské množstvo kozmetických produktov nás dokáže ľahko zmiasť, a to hlavne vtedy, keď nedokážeme na preplnenej poličke v kúpeľni nájsť produkt, ktorý práve hľadáme. Je načase odhodiť staré metódy v oblasti kozmetickej starostlivosti a vstúpiť do sveta prispôsobenej starostlivosti o pleť, ktorá prináša presvedčivé anti-agingové výsledky! Zoznámte sa s produktom ageLOC Me, najnovšou inováciou spoločnosti Nu Skin!

Nový spôsob, ako zažiť zjednodušenú každodennú starostlivosť o pleť. Len pomocou jedného tlačidla dávkuje ageLOC Me vaše produkty starostlivosti o pleť automaticky.  Nu Skin

Denný a nočný hydratačný prípravok ageLOC Me zlepšuje proces bunkovej obnovy a vašu 24-hodinovú pleťovú starostlivosť pre hladšiu a jemnejšiu pleť! Sila kombinácie 3 sér dodáva v jednom kroku viac účinných látok!

Okrem svojho jedinečného vzhľadu sa ageLOC Me vyznačuje pokrokovou technológiou Nu Skin a inteligentnou analýzou pleti. Analýza pleti predstavuje hodnotiaci nástroj, ktorý funguje online,
a zároveň vašu cestu k prispôsobenej starostlivosti o pleť, kde si vyberáte z celkového množstva 2000 rôznych produktových kombinácií na základe vašej osobnosti, stavu vašej pleti a vašich preferencií.

Toto zariadenie disponuje hygienickým dávkovačom, ktorý predstavuje prelomové riešenie v starostlivosti o pleť. Senzor prístroja ageLOC Me reaguje automaticky na pohyb vašej ruky a každodenne poskytuje presnú dávku séra či hydratačného prípravku.

Pre viac informácií navštívte, prosím, www.nuskin.com a pre poskytnutie zliav kontaktujte Distribútorov spoločnosti Nu Skin.

Foto: Nu Skin


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť