9 spôsobov ako ovplyvniť druhých bez toho, aby ste niečo povedali

0

Ako zistiť, či sme pre druhých zaujímaví? Ako zarábať viac? Ako dosiahnuť, že vás budú pokladať za dominantného muža, vášnivú ženu? Alebo – ako ho konečne zviesť?! Nech sa páči, návod na reč tela:)

»»» Chcete vedieť, či ste zaujali? Sledujte jeho/jej zreničky!

Reč tela - zreničky

Zreničky sú súčasťou reči nášho tela, nad ktorou nemáme prakticky žiadnu kontrolu. Eckard Hess (1975) zistil, že zreničky sa nám rozšíria, keď nás zaujme človek, s ktorým hovoríme, alebo aspoň to, čo hovorí.

»»» Váhate, či ste pre ňu dosť zaujímavý? Prezradia ju jej nohy!

Reč tela - nohy

Väčšina ľudí si kontroluje výraz tváre, ale už si nedáva pozor na to, čo robia ich nohy. TAKŽE – ak jeho / jej nohy smerujú priamo k vám, tak je to čistý záujem! Ale ak smerujú inde, tak pre neho / ňu zaujímavý bohužial nie ste..

»»» Ak chcete pôsobiť dôveryhodne, oblečte si modrú farbu. A ak zaujímavo, tak červenú!

Reč tela zahŕňa aj farbu vášho oblečenia.

 V modrej budete vyzerať spoľahlivo, konzervatívne a čisto. Na druhej strane červená vyžaruje silu, energiu, isté nebezpečenstvo a podporuje pocity vášne a lásky.

 »»» Chcete “prebrať velenie”? Tak mierne zakloňte hlavu a vysuňte bradu.

Reč tela - zakloniť hlavu

Štúdie hovoria, že čím viac skloníte hlavu nadol, tým submisívnejšie pôsobíte. A naopak čím viac hlavu dvihnete, mierne zakloníte a tak vysuniete bradu, tým sa pre druhých zdáte dominantnejší.

»»» A viete, čo robí s mužmi vôňa levandule?!

Reč tela - voňa

40% nárast prietoku krvi v chúlostivých partiách. Je treba k tomu dodať viac? :)

»»» Muži s bradou zarábajú menej než muži s fúzmi

Reč tela - brada

Štúdia z roku 2009 ukázala, že fúzatí fešáci zarábajú v priemere o 4,3% viac, ako ich nahladko oholení kolegovia a až o vyše 8% viac, než tí s bradou. A my sa teda čudujeme, prečo si všetci nechávajú narásť bradu?!

»»» Chcete, aby povedal “áno”?

Reč tela - prikyvovanie

Prikývnite hlavou prvá. Prikývnutia sú nákazlivé a vyvolávajú dobrý pocit. Keď sa pýtate otázku, na ktorú chcete počuť odpoveď “áno”, prikývnite hlavou zároveň s otázkou. Uvidíte, že ostatní začnú prikyvovať tiež. A budú s vami radi súhlasiť.

»»» Ak chcete vyzerať sexuálne skúsení, dajte sa potetovať

Reč tela - tetovanie

Ľudia s tetovaním vyzerajú údajne viac dobrodružne a vyvolávajú dojem vyššieho počtu sexuálnych partnerov, než ich nepokreslení sokovia.

 »»» Ak chcete, aby sa do vás zamiloval, pozerajte mu priamo do očí

Zahľaďte sa mu priamo do očí

Štúdia z roku 1989 preukázala, že jednoduchý dlhší očný kontakt môže spôsobiť, že sa do vás váš spoločník zamiluje. Niektorí účastníci štúdie boli toho priamym dôkazom :)

foto: shutterstock.com, flicker.com

info: www.cracked.com 

Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť