Banánovo-jahodové smoothie so zeleným špenátom

0

Zelené smoothies si pripravujeme pravidelne. Ráno vypijeme pohár vody s citrónom a potom pripravím smoothie, vo väčšine z nich nesmie chýbať práve mladý špenát. Takže ak si chcete podporiť imunitu, znížiť váhu, prečistiť pleť a mať viac energie, vyskúšajte smoothie so zeleným špenátom. 

Pripravte si aj viac naraz, kľudne vydrží v chladničke celý deň. Poprípade si vezmite vo fľaši s dobrým vrchnákom aj so sebou do práce.

Prečo sú zelené smoothies také dobré?

Sú plné živej energie a ľahko stráviteľné. Zelené listy obsahujú okrem vitamínov a minerálov taktiež fytonutrienty, ktoré ochraňujú naše telo pred vírusmi a baktériami ale taktiež vážnejšími chorobami. Do smoothies sa netreba báť pridať aj zelené listy, neprebijú chuť ovocia a sú v kombinácii s ovocím ľahko stráviteľné.

Na prípravu 1 nápoja cca 3 dcl budete potrebovať:

  • 1 zrelý banán
  • čerstvé jahody
  • 3-4 hrste mladého špenátu
  • trochu kokosovej vody (môžete nahradiť obyčajnou vodou)

Ak chcete pre viac osôb alebo aj do zásoby, jednoducho zvýšte množstvá. Všetko zmixujte a na zdravie :)

Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť