Tento mix vás zbaví bolesti dutín a hlavy. Naozaj pomáha a šetrí peniaze!

0

Zabudnite na drahé chemické liečivá farmaceutického priemyslu. Stačia vám tieto 2 lacné prírodné zložky, ktoré vám dokážu pomôcť pri tých najhorších bolestiach hlavy keď máte zapálené dutiny. 

Prvý silný vietor a chladné počasie spôsobuje mnohým zdravotné problémy, najmä ak trpíte na zapálené dutiny. Bolesti hlavy sú ďalším dôsledkom zápalu dutín, a tu dokonca aj najsilnejšie lieky nemusia pomôcť. Preto by ste mohli vyskúšať niektorú prírodnú metódu pre zmiernenie bolesti, miesto chemických výrobkov.

Ako si pripraviť liečivý mix a zbaviť sa tak bolesti?

  1. Nastrúhajte si čerstvý chren.
  2. Takto pripravený chren zalejte octom.
  3. Dajte to do nejakej 1/2 litrovej fľaše a uzavrite.
  4. Pripravenú zmes udržujte na izbovej teplote po dobu 10 dní.

Mohlo by vás tiež zaujímať:  Chren rozpúšťa nielen hlieny v tele


Ako používať liečivý mix?

  1. Keď prejde tých 10 dní a ingrediencie sa dostatočne prepoja, niekoľkokrát denne dýchajte túto zmes cez otvorené hrdlo fľašky, a to po dobu aspoň 5 minút.
  2. Rovnako môžete ponoriť handričku do tejto zmesi a na noc si ju dajte na čelo alebo zadnú časť hlavy. (ak nie noc, tak aj počas dňa)

Terapia trvá 5 dní, a je to naozaj dosť, keďže pach chrenu a octu je naozaj silný, ale pomôžu vám zbaviť sa nepríjemných bolestí dutín a hlavy.

Tip: Ďalšou možnosťou je nastrúhať 50g chrenu, dať to do 5 dl vody a dať variť. Potom sa nad hrncom naparovať a dýchať paru.

Tento zaujímavý recept sme našli TU.


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť