Ako často je potrebné tepovanie?

2

Patrí Vaša domácnosť do tejto skupiny?

 • Sme čistotní, nikde nemáme škvrny a pravidelne vysávame
 • Nemáme domáce zvieratá
 • Naše matrace / koberce / gauč sme kúpili len pred dvoma rokmi
 • Tepovanie sme absolvovali pred rokom

Alebo do tejto?

 • Máme malé deti a škvrny sú všade
 • Vzduch v miestnosti je už krátko po vyvetraní znateľne ťažší
 • Veľmi sa u nás práši
 • Máme doma alergika

Je to úplne jedno, do ktorej skupiny spadáte,

ideálne raz za rok potrebuje riadne, profesionálne tepovanie každá domácnosť. Ide nielen o odstránenie škvŕn z povrchu, ale hlavne o zničenie roztočov, pozostatkov potu, odumretých kožných buniek. Isto, svojpomocne je to lacnejšie, ale na dôkladné odstránenie tých 6 kíl odumretej kože pri trojčlennej rodine z Vášho bytu, na to by sme odporúčali zavolať odborníkov. A teraz – ako spoznáme, či pán, čo si tepovaním privyrába po práci a má najlepšiu cenu, alebo firma, ktorá sa pýši 10-ročnými skúsenosťami, sú pre náš byt tí praví?

Vedeli ste, že trojčlenná domácnosť vyprodukuje ročne cca 6 kíl odumretých buniek?

Zopár rád, na čo si treba dávať pozor pri výbere tepovacej firmy: 

Tepovanie odstráni povrchovú špinu aj nechcených obyvateľov matracov.

 • Profesionálne stroje
 • Profesionálne originálne  čistiace prípravky (čistiaca chémia a dezinfekčný prvok)
 • Prax a odborné poznatky
 • Ale hlavne REFERENCIE (známi, diskusie na internete..)

Po tepovaní bude vzduch citeľne čistejší a vy prídete o množstvo nechcených obyvateľov vašich matracov, kobercov, gauča. A teda – kto by o ich prítomnosť stál?


Komentáre

2 komentáre

 1. Denisa - Zelené jablko on

  Je to tak, na prvý pohľad sa zdá, že veď to po roku nemôže byť až tak strašné.. a potom tá čierna voda pri profi tepovaní ukáže, ako strašne špinavé (hlavne zaprášené) to naozaj je :/

 2. Prave minuly tyzden sme po mensej rekonstrukcii bytu dali vytepovat matrace, stolicky a gauc… pan vylieval taku spinavu vodu, ze sme si slubili, ze minimalne raz za rok musime dat vsetko bez debaty vytepovat. Syncrk spava na kokosovo bambusovom matraci, bolo rizkko, z ked to vytepuje, kokosove vlakna pistia farbu a matrac bude flakaty. Ale povedala som si, radsej flakaty a cisty (ved je na nom aj tak vzdy plachta) ako spinavy znutra. Nakoniec to dobre dopadlo, vlakna nepustili a je bielunky a cisty ako ked sme ho kupovalk. Esteze nemame doma koberce… nechcem vediet, kolko spiny by bolo v nich.

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť