Test osobnosti – čo o vás povie výber stromu

0

Inštrukcie pre test osobnosti:

  • Pozrite sa na stromy na obrázku a vyberte si ten jeden, ktorý vás hneď najviac pritiahne.
  • Nerozmýšľajte príliš dlho, jednoducho si vyberte.
  • Prečítajte si charakteristiku svojej osobnosti zodpovedajúcu vybranému stromu.

Strom č. 1:

Si štedrý a morálne založený človek (nemýliť si s moralizujúcim človekom). Vždy pracuješ na sebazdokonalení. Si veľmi ambiciózny a máš veľmi vysoký štandard. Ľudia môžu pokladať komunikáciu s tebou za ťažkú, ale pre vás tiež nie je ľahké byť tým, kým ste. Pracuješ veľmi ťažko, ale nie si sebec – pracuješ pretože chceš zdokonaliť svet. Máš sklon mať rád ľudí až pokým ťa nezrania. Ale častokrát aj potom odpustíš a neprestaneš mať rád. Veľmi málo ľudí skutočne odcení všetko čo robíš, tak ako si to naozaj zaslúžiš.

Strom č. 2:

Si zábavný a čestný človek. Si veľmi zodpovedný a rád sa staráš o druhých. Pracuješ čestne a naplno a prijímaš veľa pracovných povinností. Máš dobrú povahu a ľudia ti ľahko uveria. Si múdry, šikovný a rýchlo ti to myslí. Vždy máš po ruke nejakú zaujímavú historku.

Strom č. 3:

Si múdry a uvážlivý, veľký mysliteľ. Tvoje myšlienky a nápady sú veľmi dôležité. Rád premýšlaš o svojich teóriách a názoroch sám. Si introvert. Vychádzaš s tými, ktorí radi premýšľajú a učia sa. Veľa času tráviš premýšľaním o morálke. Snažíš sa robiť správne veci, aj keď niekedy s tebou väčšina spoločnosti nesúhlasí.

Strom č. 4:

Si vnímavý a filozoficky založený človek. Si unikát. Popri tebe neexistuje nikto kto by sa čo len podobal na teba. Si intuitívny a trošku nepredvídateľný. Často ostávaš nepochopený a to ťa zraňuje. Potrebuješ svoj osobný priestor. Tvoja kreativita sa potrebuje rozvíjať, vyžaduješ rešpekt ostatných. Si osobnosť, ktorá zreteľne vidí svetlé a tmavé stránky života. Si veľmi emotívny.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Test osobnosti – o najtajnejších zákutiach vašej duše


Strom č. 5:

Si sebavedomý, nezávislý a vždy máš nad všetkým kontrolu. Tvojim hlavným životným krédom je urobím to po svojom. Spoliehaš sa len sám na seba a vieš, ako ostať silným pre seba aj pre ľudí ktorých miluješ. Vieš presne čo chceš a nebojíš sa uskutočňovať svoje sny. Jediné čo vyžaduješ od ľudí je čestnosť. Si dostatočne silný aby si prijal a akceptoval pravdu.

Strom č. 6: 

Si milý a citlivý. Ľudia sa na teba ľahko naviažu. Máš veľa priateľov a rád im pomáhaš. Máš tú teplú a žiariacu auru, vďaka ktorej sa ľudia v tvojej prítomnosti cítia dobre. Každý deň rozmýšľaš nad tým, ako sa môžeš zlepšiť. Chceš byť zaujímavý, jedinečný. Viac ako ktokoľvek iný na svete potrebuješ niekoho ľúbiť. Dokonca si pripravený milovať aj toho, kto ti lásku neopätuje.

Strom č. 7:

Si šťastný a flegmatický. Si veľmi citlivý a plný porozumenia, výborný poslucháč, ktorý iných nesúdi. Veríš že každý má svoju životnú cestu. Si otvorený novým známostiam a udalostiam a si skutočne odolný voči stresu a starostiam. Vždy si vieš užiť danú chvíľu, nikdy nestratíš smer, pohoďák.

Strom č. 8:

Si veľmi šarmantný a energický, zábavný človek ktorý vie ľudí rozosmiať. Žiješ v harmónii s vesmírom, spontánne a plný entuziazmu. Žiadnemu dobrodružstvu nepovieš nie. Často ľudí prekvapíš až šokuješ. Taký si… vždy si k sebe úprimný, máš veľa záujmov a ak ťa niečo zaujme, neprestaneš pokiaľ nezískaš prehľad.

Strom č. 9:

Si optimistický a šťastný. Veríš že život je dar a snažíš sa dosiahnuť čo najviac. Si veľmi hrdý na to, čím si prešiel, máš zdravý pohľad na život. Pri ľuďoch na ktorých ti záleží, stojíš v dobrom aj v zlom. Pohár vidíš vždy (prinajmenšom) poloplný. Máš dar odpúšťať, učiť sa a rásť pretože veríš, že život je príliš krátky na to, aby si to robil naopak.

Neberte test prehnane vážne, výsledný výber sa môže líšiť podľa aktuálnej nálady, rozpoloženia a energií.

Tieto zaujímavé informácie sme našli TU.


Komentáre

Comments are closed.

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť