Toto ovocie zabíja rakovinu iba za pár minút. Neskutočné!

0

Výskumy zistili, že ovocie zo stromu Blushwood dokáže zabíjať celú radu druhov rakoviny. Že ste o tomto ovocí ešte nepočuli? Možno sa nie je čomu čudovať, je nás viac. 

Blushwood berries in the wild.

Ovocie z Blushwood stromu má veľmi špecifické požiadavky pre rast, a preto jeho výskyt je iba na severe Queenslandu, v strede austrálskeho dažďového pralesa. Tieto bobule sa stali predmetom výskumu liečby rakoviny. Po ôsmich rokoch štúdií, austrálski vedci ohlásili prelom vo svojom bádaní. Podarilo sa im preukázať efekt plodu tohoto málo známeho stromu Blushwood, ktorý by mal pomôcť pri liečbe rakoviny.

Výsledky výskumov sú vraj viac ako ohromujúce – až 70% úspešnosť kompletného vyliečenia rakoviny. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky, a z čoho boli samotní vedci najviac prekvapení bola rýchlosť, akou liek začal účinkovať a nádory zmizli v priebehu niekoľkých dní – v porovnaní s chemoterapiou, ktorá je je potrebná zväčša niekoľko mesiacov až rokov.

Vedúci tejto štúdie, doktor Glen Boyle z inštitútu QIMR Berghofer v Brisbane opísal, ako by mohol tento nový liek fungovať: zabíja rakovinotvorné bunky, zabráni prístupu krvi do nádoru a aktivuje imunitný systém tela, ktorý potom nádor sám odstráni.

Zdroj: An Incredible Discovery! This Fruit Kills Cancer Only In Several Minutes
Foto: abc.net.au 


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť