Tu je návod, ako posilniť imunitu len za 15 sekúnd!

0

Profesor Dr. Sergej Bubnovskij odporúča túto jednoduchú metódu ako posilniť imunitu:

Každý večer, keď prídete domov po náročnom pracovnom dni, napustite si vaňu alebo lavór ľadovou vodou – kľudne použite aj ľad. Namočte si doň bosé nohy na dobu 10-15 sekúnd. Môžete vo vani napríklad tancovať na nejakú hudbu, aby to bolo znesiteľnejšie, ak na takúto teplotu nie ste zvyknutý. Potom si utrite nohy suchým hrubým uterákom a natiahnite si vlnené ponožky.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Toto sa stane, keď priložíte kocku ľadu v tomto bode na hlavu. Budete prekvapení!


Tento postup opakujte každý večer pred spaním a výsledky pocítite čoskoro. Ak už ste prechladnutý alebo máte kašeľ, opakujte túto metódu každé 4 hodiny. Nebojte sa toho, že váš stav sa bude zhoršovať, naopak, táto metóda posilní vašu imunitu, tvrdí Dr. Sergej Bubnovskij.

Túto zaujímavú informáciu sme našli na homehealthyrecipes.

 


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť