Úžasný recept na chudnutie, ktorý používajú celebrity

0

Tu máme pre vás skvelý recept, ktorý používajú celebrity v zahraničí (možno aj u nás) na chudnutie. Všetko čo musíte urobiť, je zmiešať ingrediencie nižšie a piť tento nápoj pred každým jedlom.

Samozrejme, okrem toho, že doplníte tento nápoj do svojho jedálnička, upravíte ten svoj starý na diétnejšie menu, ktoré je vhodné pre vaše telo a diétu.


Mohlo by vás tiež zaujímať: Stravovanie podľa krvných skupín – ste lovec, poľnohospodár, kočovník alebo novodobý človek?


Budete potrebovať:

  • 1 ČL medu
  • 1 šálka grapefruitovej alebo pomarančovej šťavy
  • 2 ČL jablčného octu

Všetko to spolu dobre zmiešajte.

Tento nápoj stimuluje proces spaľovania tukov a urýchľuje proces chudnutia.

Pite ju pred každým jedlom asi týždeň. Je to vynikajúci, efektívny a energetický nápoj. Tento recept na chudnutie vám pomôže mať vašu váhu pod kontrolou.

Samozrejme nezabúdajte na cvičenie!

Foto: pexels.com


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť