Vianočné smoothie, to pravé zdravé na sviatočné ráno

0

Vianočné ráno, pokoj, rodina a opäť kopec dobrôt, ktoré na vás číhajú. Nezabúdajte však aj na svoje zdravíčko. Čo takto si pripraviť vianočné smoothie? Vo farbách, ktoré vo mne geniálne evokujú tieto sviatky – zelená a červená. Vôbec nevadí, že je vonku zima a skôr si predstavujete teplú misku ovsenej kaše ako tú správnu voľbu do tohto počasia. Avšak, aj toto vianočné smoothie je skvelá voľba, aby ste nabrali dostatok energie a vydržali doobedie v plnej sile a telu dodali tú šialku zdravia.

Čo budete potrebovať:

  • 1/2 zralého avokáda
  • 1 ČL zeleného cukru
  • 2 šálky mandľového mlieka
  • 1 šálka mrazených jahôd (alebo iného ovocia podľa obľuby)
  • 1 zmrazený banán
  • za hrsť ľadových kociek

Ako na to?

V mixéri zmiešajte avokádo, zelený cukor, banán, kocky ľadu a 1 šálku mlieka. Rozmixujte do hladka. Zmes nalejte do dvoch vysokých pohárov, do každého do polovice.

Teraz si pripravíme v mixéri druhú zmes. Zmiešajte jahody a zostávajúcu 1 šálku mlieka. Nalejte túto červenú zmes do už do polovice pripravených pohárov.

Vrstvy nezmiešajte, aby vám zostali dve rozdielne – zelená a červená.

Foto: shutterstock.com

Autor: Ivana


Komentáre

Pridaj svoj komentár

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť