Wejkovačka kde nemôžeš chýbať – fotoreport

0

Wakeboarding, letná náhrada snowboardu. Ako zarytý snowboardista som rozmýšľala, ako nestratiť svoju vášeň a venovať sa jej aj počas letných mesiacov, kedy toho snehu v našich podmienkach veľa nie je. Ako náhradu som si pred pár rokmi našla práve wakeboarding. Moje úplne prvé začiatky smerujú do Chorvátska, kde som v rámci letnej dovolenky začala skúšať tento vodný šport. Uchvátil ma! A tak sa mu venujem do dnes. Mám veľmi dobrú priateľku, ktorá sa wakeboardingu venuje aj na profesionálnej úrovni a asi dva roky dozadu začala organizovať taký “wakeboardový kemp” pre svojich priateľov a priateľov priateľov. Vždy som medzi prvými prihlásenými :-) a aké to bolo tento rok? Neskutočné ako každý rok, plné zábavy, skvelých ľudí, nových zážitkov, nových trikov :-) Ak to raz vyskúšate, budete to chcieť absolvovať každý rok, ako ja. Pozrite si tento fotoreportort a inšpirujte sa napríklad do ďalšieho roka a na tejto super kemperskej akcii v Turecku sa spolu stretneme :-)


Komentáre

Pridaj svoj komentár

shutterstock_201745592

Zásobník plný zdravého životného štýlu

Tvoríme pre vás články, rozhovory a seriály o cvičení a stravovaní. 

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť