Žena (56) sa ubránila pred rakovinou maternice týmto tradičným receptom. Výsledky boli úžasné!

0

Ide o zmes z 3 zložiek, ktoré by mali byť užívané trikrát denne 1 polievková lyžica, pol hodinu po jedle. O aký tradičný recept ide? Rakovina maternice nemá šancu!

Žena menom Veselina Stevic mala diagnostikovaný myóm (nádor) v maternici. Po tejto diagnóze sa rozhodla skúsiť a liečiť sa pomocou tradičnej medicíny.

Počula o prírodnom lieku, ktorý je vyrobený z aloe vera. Rozhodla sa, že miesto zahájenia klasickej chemickej liečby vyskúša túto, aby videla, čo sa stane. Po nejakej chvíli (pozn. redakcie: škoda, že nie je udaná presná dlĺžka liečby) sa vrátila na kontrolu a výsledky boli ohromujúce. Po užívaní tejto šťavy z aloe vera bol nádor úplne preč.

Je to zmes z 3 zložiek, ktoré by mali byť užívané 3x denne po 1 PL, pol hodinu po jedle. Sama Veselina odporúča pacientom pri liečbe rakoviny, ktorí potrebujú zvýšenú stravu s dostatkom vitamínov, zmes 100g šťavy z aloe vera, 500g vlašských orechov a 300g medu.

Táto zmes by mala byť uložená na chladnom a tmavom mieste.


Mohlo by vás ešte zaujímať: Zoznam potravín v boji proti rakovine. A majte ju pod kontrolou!


Aloe vera sa používa ako liek od staroveku, bola používaná na lekárske účely za Kleopatry, Aristotela, Alexandra Veľkého či kráľa Šalamúna. Aj slávny citát Krištofa Kolumbusa vraví v tomto duchu:

“Sú 4 rastliny, ktoré sú nevyhnutné pre človeka: pšenica, hrozno, olivy a aloe vera. Prvá z nich nás živí, druhá napĺňa naše srdce radosťou, tretia nám dáva harmóniu a štvrtá nám dodáva zdravie.”

Ľudia v Indii používajú túto mocnú bylinu viac ako 5000 rokov, pretože veria, že pomáha pri liečbe tuberkulózy, astmy, vredov, reumatizme, ochorení ženských pohlavných orgánov, a dokonca aj rakoviny.

Túto zaujímavú informáciu sme objavili TU.


Komentáre

Comments are closed.

Neprestávajte čítať, máme pre vás ďalšie výborné články

Prihláste sa na pravidelný týždenný súhrn príspevkov a ihneď si STIAHNITE náš E-BOOK s receptami na prípravu 9 zdravých SMOOTHIES.

To všetko pre Vás ZDARMA.

Čo je pre telo lepšie, šťavy alebo smoothies?

Ďakujeme, už je to takmer hotovo :) Ešte prosím prejdite do Vašej mailovej schránky a potvrďte odber kliknutím na zaslaný link.

Pokračovaním používania tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním cookies. viac informácií

Cookies na tejto stránke sú nastavené automaticky na "povolené". Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Google. Ak budete pokračovať v používaní stránky v tomto nastavení, alebo kliknete na "súhlasím", vyjadrujete tým svoj súhlas.

Zatvoriť